Yaşam Alanınızı Güzelleştirecek Eşsiz Ev Dekorasyonu

Koronavirüs salgını eve herkesi kapattı. Bizlerde yaşam alanınızı güzelleştirecek uygun ev dekorasyonu fikirlerini sizin için yayınlıyoruz. Yani, duvarlar çok tanıdık geliyor ve söylemek gerekirse çok sıkılıyoruz. Daha evlerde bir süre daha olacağımızdan, yaşam alanınızı daha yaşanabilir kılmak için eğlenceli unsurlar eklemenin de en iyi zamanı.

İdeal yaşam alanımızın nasıl görünmesi gerektiği konusunda hepimizin kişisel tercihleri ​​olsa da abartılı veya Pinterest ‘te olan dekorlar benzeri estetik, her türlü yaşam alanlarına uyumlu mekanı anında canlandıran sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak daha uygun fiyatlı dekor parçalarını tercih etmenize gerek yok. İşte hem uygun fiyatlı hem de estetik açıdan hoş olan dekor ürünlerimizin seçkin bir listesi.

Evinizi Akıllı Hale Getirin

Lamba

Mütevazı mekanınızı her türlü ortam aydınlatmasını sağlayan akıllı ampuller ile akıllı bir mekana dönüştürebilirsiniz. Bu ampuller, telefon uygulamalarınıza kablosuz olarak bağlanır ve bu sayede, aydınlatmayı ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Bu ampuller uyumak için kısılabilir veya renkleri bir parti havası için eğlenceli bir şeye çevrilebilir. Bir çok alışveriş sitelerinde 50 TL gibi rakamlardan başlamaktadır satışları Google üzerinden araştırabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Deyince Akla Saat Gelir

Ev Dekorasyonu_Saat_ kaynak

Sıradan bir eski saatle uyanmak yerine çağdaş bir alternatife gidin.Dijital bir duvar saati gibi. Alanınız için harika bir dekoratif parçadır, kablolu elektrikle çalışır ve genellikle elektrikle çalışan bir LED ile birlikte gelir.

Kendi Dünyanızı Aydınlatın

ev_dekorasyon_fikirleri_ Kaynak

Kesinlikle evinizi aydınlatacak bazı yapay ışık parçaları ekleyin! Çalışma masanızda bir desen düzenlemek için birkaç mumla dize ışıklarına gidebilirsiniz. Zevkinize izin veren hangisi olursa olsun, tavana asılı lambalara veya uzun ömürlü lambalar ile de düzenleyebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Yeni Fikir; Dijital Anılar

Fotoğrafların duvarı kaplaması çok hoş, ancak dijital fotoğraf çerçeveleri kesinlikle daha iyi ve daha ileridir. Bu dijital çerçeveler genellikle, anıları sesli videolarla yeniden oynatabileceğiniz veya zamanlayıcı ayarlarıyla slayt gösterisinde tutabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Güç kaynağına takılabileceği bir dolap veya duvar üzerine yerleştirebilirsiniz. Ülkemizde az kullanılan dijital çerçeveler 200-400 TL gibi rakamlarla evinize değişik bir hava katacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.