Telefonunuzda Olması Gereken En İyi Uygulamalar

Akıllı telefonlarımız olmasaydı hayatımızın ne kadar rahatsız edici ve sıkıcı olacağı tartışılamaz. Telefonlarımızın eğlence olmadan ne kadar sıkıcı olacağını bir düşünün. Hayatımızı basit ve kolay hale getiren telefonlarımıza teşekkür etmekten çok, bazı süper düşünceli uygulamalar için evrene hep birlikte teşekkür edelim. Tam da bu nedenle, telefonunuzun sahip olması gereken en iyi uygulamaları size sunuyoruz. İşte başlıyoruz!

En İyi Uygulamalar da 1. Spotify

Spotify

Hayat ve müziksiz telefon ne işe yarar ki? Spotify, müzik sevenler için dünyanın dört bir yanından derlenen en iyi müzik parçaları için tek adresiniz olacaktır. Aynı zamanda en iyi yapay zeka sistemlerinden birine sahiptir. Çünkü müzik önerileri çok yerinde zamanında! Gerçekten, Spotify’da sahip olabileceğiniz her ruh hali için seçilmiş bir müzik çalma listesi var ve bu uygulamayı cep telefonlarınıza kurmalısınız.

İyi Uygulamalar da 2. Youtube

youtube

Video izlemeyi sevenler için her Android uygulamaların arasında en çok kullanılanların arasında Youtube uygulaması var. Dünya genelinde en çok arama yapılan 2. arama motoru olarak da kullanılır aklınıza ne gelirse anında videosunu bulabilirsiniz. Ayrıca video yükle para kazan işlemleri de olduğu için kullanıcıların ilgisini çekiyor.

İyi Uygulamalar da 3. İnstagram

instagram

Bu listede bir sosyal medya uygulaması olamazdı. Yüklenmesi gereken bir sosyal medya uygulaması seçmem gerekirse, instagram olmalıydı. Bu uygulama yalnızca en popüler aktif kullanıcılara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda üzerinde bir dedikodu yapılan her şeye sahiptir. Etrafta olup biten herhangi bir şeyden haberdar olmak istiyorsanız, gitmeniz gereken yer İnstagram. Ayrıca, sürekli hikayeler ve gönderilerle, dışarı çıkmadığınız Koronavirüs zamanlarında kendinizi dış dünyayla daha bağlantılı hissediyorsunuz.

En İyi Uygulamalar da 4. Whatsapp

whatsapp

Neredeyse bütün cep telefonlarında yüklü olan Whatsapp uygulaması mesajlaşma olarak kullanılıyor. Ülkemizde kullanan sayısının çok fazla olduğu uygulamada anlık görüntülü arama, fotoğraf gönderme, durum paylaşma kullanılıyor. Uygulamanın en güzel özelliği de ücretsiz kullanılmasıdır. Ne kadar güvenli olduğu ise akıllarda soru bırakabiliyor.

En İyi Uygulamalar da 5. Sahibinden

sahibinden

İkinci el alışveriş sitelerinden birinci sırada olan Sahibinden Uygulaması neredeyse Türkiye nüfusunun %90’ının kullandığı bir uygulama. Uygulama içinde alışveriş yapılmıyor alıcı ve satıcı bir araya telefon veya mesajlaşma ile gelerek ticaret gerçekleşmekte. Her ne kadar güvenli gibi görünse de alışveriş yaparken temkinli olmak zarar görmenizi engelleyecektir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.