Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle

kuruluş osman
Kuruluş Osman 42. Bölüm

Kuruluş Osman 42. Bölüm Atv’nin Reyting rekorları kıran dizisi geçen haftaki bölümde maç yüzünden yayınlanmamıştı. Yeni bölümü aksiyon dolu dizi bu hafta neler oluyor?

ATV ekranlarının hayranlarının izlediği sevilen dizisi Kuruluş Osman 42. bölüm de bey seçilen Osman bey’in başı büyük belada. Türklere karşı büyük bir Haçlı Ordusu kurulacak! Kuruluş Osman 42. yeni bölüm izlemek için sabırsızlıkla bekleniyor.

Osman bey’in tahta geçmesi ile birlikte Bala hatunun zehirlenmesi derken Kayı obasının başından belalar eksik olmuyor. Sıkıntılı bir dönemde başa geçen Osman bey babası Ertuğrul Gazinin emanetlerine sahip çıkıyor. Oyun oynayan haclılara Bamsı bey ile oyun oynarken, bir yandan da içindeki hainlik düşünen amcası ile uğraşıyor.

Nefes Kesen Dizi Sahneleri

Osman Bey’e ve Türklere karşı kurulan haçlı ordusu toplanıyor. Bu haftaki bölümde aksiyon dolu sahneler karşımızda olacak. Türk dizi tarihinin en aksiyon dolu sahnelerini izleyeceğimiz bölümde Flatyos ve adamları tarafından şehit edilen Türk beylerinin intikamını alınması için büyük savaşlar başlayacak.

20.01.2021 Kuruluş Osman 42. Bölüm İzlemek için Buraya Tıklayınız

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.