kılıçtaroğlunu kovan kadın

Chp lideri olan birçok s’eçim kaybetmesine halkta bir karşılığı olmamasına rağmen koltuğu bir türlü bırakmayan Kemal Kılıçdaroğluna geçtiğimiz günlerde bir anne tepki göstermişti Çorum’da Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdikten sonra m’uhaliflerin hedefi haline gelen Münevver Avcı o gün yaşananları anlattı. Kılıçdaroğlu’na tepki göstermesinin nedeninin ‘H’DP ile ittifak yapması’ olduğunu söyleyen Arıcı, “Bir anda onu karşımda görünce Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne geldi ve ‘Çocuğuma dokunma, hadi yürü yürü’ diyerek tepki gösterdim.” diye konuştu.

ILIÇDAROĞLU NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRMIŞTI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum ziyaretinde 54 yaşındaki Münevver Arıcı’nın yanına gelerek, torununu sevmek istemişti. Onu, Kılıçdaroğlu’na sevdirmek istemeyen Arıcı ise, “Çocuğuma dokunma. Hadi, yürü yürü.” diyerek CHP Genel Başkanı’na tepki göstermişti.

Münevver Arıcı, Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdikten sonra, muhalifler bu Anneyi hedef tahtasına oturttu Sabah gazetesine konuşan Arıcı, Kılıçdaroğlu’na neden tepki gösterdiğini anlattı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum’da esnaf ziyareti yaptığı sırada bir kadının tepkisiyle karşılaştı. Kılıçdaroğlu’nun çocuğuna dokunmasını istemeyen kadın, ‘Hadi yürü, yürü!’ diye bağırdı.

Ben; kızım ve torunlarımla alış verişe gelmiştim.” diyen Arıcı, “Aras Han’ın üç ara koridoru var. P’olisler han ve çevresinde tedbir almışlardı. Kılıçdaroğlu’nun geldiğini söylediler. Biz çarşıdan ayrılmak istedik. P’olis, birinci ve ikinci koridorlardan çıkmamıza izin vermedi. 3. koridordan çıkmak istedik. O sırada Kılıçdaroğlu geliyordu. Biz yürüyüp gitmek istedik ama Kılıçdaroğlu’nun korumaları bizi durdurdu. Bu sırada Kılıçdaroğlu bize doğru geldi ve ‘Nasılsınız?’ dedi. Kızım ‘İyiyiz, teşekkür ederiz’ dedi. Daha sonra torunuma doğru gelince ben, ‘Çocuğuma dokunma. Hadi, yürü yürü’ dedim ondan sonra polisler bizi uzaklaştırdı.” ifadelerini kullandı Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne gelince kovaladım dedi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.