Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm‘de neler olacak?

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm bugün yayınlanıyor. Diziye veda edecek oyuncu kim?

Çakırbeyli ailesinde acı kayıp. Hızır, kadim dostu Tipi’nin hayatını kurtarmak için uğraşırken acı haberle dünyası başına yıkılıyor. Çakırbeyli ailesinin en büyüklerinden, ailesi ve sevdiklerini kollamak için aldığı kararlarla herkesin sevgisini kazanan Hayriye Çakırbeyli, vefat ediyor.

Bu ani ölüm, tüm ailede büyük etki yaratırken en çok üzülen Hızır Çakırbeyli kendisini boşlukta hissedecek. Hızır, annesinin vefatını hazmetmek için çalışırken bir yandan da içlerine sızan hainle uğraşmakta. İhanet eden Ebru’yu bulmak için uğraşan Hızır reis namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır’ın işini bitirmek için hedefine adım adım yaklaşarak öldürme izinin verilmesini istiyor.

Kimsesiz Doğan’ın geri gelmesiyle bütün masa şok yaşıyor. Korkmazları diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan’ın da elini güçlendirir.

Babası İdris yüzünden Didem’e talip olan ve aldığı cevaptan sonra gurur yapan Kaya ise Didem’in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı’nın evine saldırı yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Linke tıkladıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm olarak seçiniz. İyi Seyirler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Oyuncuları

EDHO 6. sezon kadroya giren oyuncular: Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik’in paylaştığı diziye Gökhan Aktepe, Hakan Aydın, Öner Ateş, Gizem Arıkan, Engin Benli, Adnan Biricik, Pelin Akıl, Erol Babaoğlu, Ünal Silver, Hakan Atalay, Necati Şaşmaz, Alp Özgür Yaşin ve Onur Şan girecek gibi açıklanmış.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.