Bir Dakikada Evde Güzellik Sırları

Evde güzellik sırları deyince birçok temel cilt bakımı alışkanlığınız olsa da, görünümünüzü hızlı bir şekilde değiştirecek bazı hileler vardır.

 Bu güzellik ipuçları sadece 60 saniyede sizi hazır edecektir. Size sektörün en iyi uzmanlarından bazılarının paylaştığı püf noktalarının bir listesini sunuyoruz.

Görünümünüzü bir dakikadan daha kısa sürede değiştirmek için güzellik sırları.


Evde Güzellik için Kaşlarınızı fırçalayın: Kısa bir süre içinde bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, kaşlarınızı sadece birkaç saniye içinde düzeltmeniz gerekir. Temel yüz çerçeveleyici kaşlarınızdır, bu yüzden onları fırçaladığınızdan emin olun. Kaş kalemi ile varsa hafif veya boş noktaları doldurun ve bir kaş aletiyle saçı tarayın.

Hızlı bir DIY (makyaj) temizleyici yapın: Normal temizleyicinize karbonat serpilerek bir dakikadan daha kısa sürede donuk ve sıkıcı bir cilt rengi değiştirilebilir. Bu bileşeni yüz yıkamanıza eklemek, peeling sürecini geliştirecek ve cildinize doğal ve ferah bir ışıltı verecektir .


Saçınızı bir saç spreyi ile düzenleyin: Dağılan ve yıpranmış saçaklar sizi perişan gösterebilir. Pürüzsüz bir sonuç için, dağılan saçlarınıza endüstriyel güçte bir saç spreyi sıkın. Başıboş havanızı güzelleştirir ve aynı zamanda bir yumuşatma unsuru görevi görür. Bu şekilde saç spreyi kullanırken ellerinizin yapışmasını da önleyebilirsiniz.

Cildinizi içeriden besleyin: Hızlı bir cilt pürüzsüzlüğü için güzellik rutininize omega-3 takviyeleri ekleyebilirsiniz. Kırışıklıkları önlemek için cildin yaşlanma sürecini geciktirme özelliğine sahiptir. Alerji olacağını düşündüğünüz ürünlerinizi doktorunuza başvurun.

Düz saçlı kısım: Düz ve ince telli saçlar tüm görünümünüzü gerçekten matlaştırabilir. Makasın altına girmeden sadece bir tutamla saçınıza büyük hacim kazandırabilirsiniz. Bunun için, saçlarınızı sol taraftan sağ tarafa veya tam tersi şekilde değiştirmeniz gerekir. Saçlarınızın yönünü değiştirmek, saçınıza otomatik olarak harika bir hacim kazandırır. Değişik modeller öne çıkacaktır ve sizi devamlı gören insanlarda farklılıklar yaratacaktır.

Korelilerin kullandığı makyaj sırları genelde bayanların ilgisini çekmektedir.

Makalemizi Beğendiyseniz Sosyal Medya’dan Bize Destek Verebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.