Adam McKay ‘in Yeni Filmi Don’t Look Up Yıldız Yağmuru

adam-mc-kay
Don’t Look Up

Adam McKay All-Star ‘Don’t Look Up‘ Oyuncularını Ayarlıyor: Lawrence, DiCaprio, Chalamet, Hill, Streep ve Daha Fazlası…

Netflix, son hafızalarda en çok yıldızlarla dolu komedilerden biri olan Don’t Look Up ‘a ulaştı.

Adam McKay ‘in Netflix komedisi “Don’t Look Up”, son film tarihinin en yıldızlarla dolu filmlerinden birini yerleştirdi. İken Jennifer Lawrence uzun projeye bağlı olmuştur, son tarih olan doğruladı aşağıdaki aktörler projede ona katılmaya ayarlanır: Leonardo DiCaprio , Cate Blanchett, Jonah Hill, Rob Morgan, Himesh Patel Timothée Chalamet, Ariana Grande Kid Cudi, Matthew Perry ve Tomer Sisley. McKay, “Vice” ın devamı niteliğinde yazıyor ve yönetiyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, “Don’t Look Up” Lawrence’ı eşi ile birlikte dev bir asteroidin dünyaya doğru ilerlediğini ve onu yok edeceğini keşfeden düşük seviyeli bir gökbilimci olarak oynayacak. Bilim adamları, nüfusu kaçınılmaz ölümü konusunda uyaran ülke çapında bir tura çıkarlar, ancak insanlar onlara inanmak veya umursamak için o kadar çabuk değil. Şubat ayındaki bir THR raporu bütçeyi yaklaşık 75 milyon dolar olarak belirledi, ancak Netflix’e yakın bir kaynak IndieWire’a o sırada bu sayının doğru olmadığını söyledi.

McKay, bu yılın başlarında yaptığı açıklamada, “Bu filmi Jen Lawrence ile yapmaktan çok heyecan duyuyorum” dedi. “17. yüzyılda insanların ‘dinamit eylemi’ dediği şey oydu. Ve Netflix’in bu filmi dünya çapında bir komedi olarak görmesi, heyecan verici ve motive edici bir şekilde ben ve ekibim için çıtayı yüksek tutuyor. “

McKay ve Lawrence başlangıçta Nisan ayında “Don’t Look Up” ile üretime başlamaları planlanmıştı, ancak koronavirüs salgını bu planı geri çekti. Çekimlerdeki gecikme, yıldızlarla dolu kadronun, özellikle de Leonardo DiCaprio’nun bir araya gelmesi için kapıyı açtı. Oscar ödüllü ismin adı aylardır “Don’t Look Up” etrafında dolaşıyor, ancak katılımı her zaman Martin Scorsese’nin Apple draması “Killers of the Flower Moon” dahil yoğun bir programa bağlıydı.

Röportajda Neler Dediler

Bu hafta Insider ile yaptığı röportajda McKay, Dick Cheney biyografik filmi “Vice” in ağır yükünden sonra komediye dönüş arayışı içinde olan “Don’t Look Up” ın kendisine hitap ettiğini söyledi. McKay komediye “Anchorman” ve “Talledega Nights: The Ballad of Ricky Bobby” gibi filmlerle başladı, ancak sinemaseverlerin “Don’t Look Up” ın bu filmler kadar tuhaf olmasını beklememesi gerektiğini söylüyor.

McKay, “Bunun ‘Üvey Kardeşler (Step Brothers)’ türü bir komedi olduğunu düşünmüyorum. Bunu daha çok Mike Judge ve ‘Wag the Dog’ arasında bir yere benzetebilirim. Zor ve komik bir hiciv, peşine düşeceğimiz şey. “

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.